Ondrej Kandráč poriadne zariskoval: Pozrite, do akého nebezpečenstva sa pustil!

To musel byť obrovský adrenalín...

Muzikant a moderátor Ondrej Kandráč je vždy veľmi spontánny a prezradíme, že je za každú srandu, ako sa hovorí. Naposledy to dokázal aj na jednom podujatí, na ktorom sa zúčastnil. Keď mal otvárať fľašu šumivého vína, rozhodol sa, že to urobí tak trošku netradične. Sekt totiž otvoril technikou zvanou sabrage, pri ktorej sa hrdlo fľaše odreže rýchlym ťahom šabľou. Ondrej však namiesto šable použil rýdzo slovenskú zbraň. Sabrage je vždy adrenalín a tak trochu vabank. Ja som to však vylepšil a použil som pri tom valašku. Vraj pri prvých centimetroch to letí rýchlosťou až 300 kilometrov za hodinu, postupne však intenzita klesá. Jediná vec, ktorú okolo stojaci ľutovali, bolo pár deci kvalitného vínneho moku, ktorý sa vylial na dlážku,“ povedal s úsmevom pre joj.sk. Tak čo, trúfli by ste si aj vy?

Zdroj: archív O.K.

Ondrej Kandráč sa aj vďaka vašim hlasom dostal v ankete OTO do TOP sedmičky najlepších spevákov a spolu so svojou kapelou Kandráčovci do TOP sedmičky najlepších kapiel. Ak ho chcete podporiť, pošlite mu hlas na tomto linku: oto.pluska.sk

Tagy: Ondrej Kandráč

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.