Zem v roku 2044 vyhubili slnečné erupcie a povrch zamorila radiácia

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Zem v roku 2044. Slnečné erupcie vyhubili takmer celé ľudstvo a povrch zamorili radiáciou. Humanoidné roboty, ktoré vytvorili tí, čo prežili, aby pomohli obnoviť svet, fungujú na základe dvoch protokolov: Nesmú ublížiť žiadnemu človeku a nesmú seba alebo iné roboty akokoľvek modifikovať. Jacq Vaucan vyšetruje na prvý pohľad rutinnú udalosť- policajt zastrelil robota, ktorý vraj sám seba upravoval. Jacq sa snaží vypátrať, kto robota preprogramoval, aby porušil základné pravidlo ľudskej existencie. Ako sa však ponára viac a viac do prípadu, začína zisťovať, že vinníkom možno nebude človek...

V roku 2044 bude svet vyzerať inak. Akonáhle sa poruší protokol a roboti vytvoria svoje vlastné pravidlá, nastane koniec ľudstva. Nenechajte si ujsť Antonia Banderasa v trileri Automa dnes o 20:15 na JOJ Cinema!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka