Napínavý štart štvrtej série 9-1-1: Nablýskaný Hollywood zaplaví pretrhnutá priehrada!

Obľúbený akčný seriál 9-1-1 sa vracia na JOJku so štvrtou sériou, v rámci ktorej sa môžete tešiť na nové príbehy. A začne sa to poriadne zhurta. Hollywood zaplaví voda z pretrhnutej priehrady, ktorá spôsobí zosuvy pôdy a deštrukciu niekoľkých budov.

Losangeleskí záchranári sa v rámci seriálu 9-1-1 musia vyrovnávať s neustálym stresom v práci a problémami v súkromí. Seriál sleduje napínavé prípady policajných, záchranárskych a hasičských zložiek v Los Angeles. Okrem toho, že títo moderní hrdinovia každý deň zachraňujú životy cudzích a neznámych ľudí, musia si nájsť čas aj na riešenie svojich vlastných osobných problémov, od ktorých neustále odbiehajú, aby pomáhali druhým. A inak to nebude ani v štvrtej sérii. Tá sa totiž začne poriadne dramaticky.

V dôsledku mikrootrasov sa v Hollywoode pretrhne vodná priehrada. Voda nielenže zaplaví ulice, ale spôsobí aj mohutné zosuvy pôdy, čo zničí mnohé budovy. Tiesňovú linku, kde sa u tehotnej Maddie zaúča May, zavalia telefonáty. Bobbyho hasiči zachraňujú pasažierov autobusu, ktorý voda vymrštila do výškovej budovy. Jedným z cestujúcich je mladík s Aspergerovým syndrómom. Ďalším, kto sa ocitol v úzkych, je cyklistka, ktorú príval vody zmietol z priehrady. Athena sa po polročnej pauze vracia do práce. O jej zdravie sa obávajú nielen jej blízki. Hoci to nechce priznať, návratu do služby sa desí predovšetkým ona sama.

Sledujte štvrtú sériu obľúbeného seriálu 9-1-1 každý štvrtok o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora
Tagy: 9-1-1