afery promo

Týždenná scripted reality
Réžia: Peter Bebjak, Roman Fabián, Gejza Dezorz,
Stopáž: 40 min

Aféry sú ďalšou primetimovou novinkou TV JOJ. V približne štyridsiatich minútach ponúkne divákom samostatné ucelené príbehy rodín a manželských párov, ktoré sa ocitli v kríze a rozvod je jediným riešením ich problému. Ústrednou postavou Afér je mierne excentrický a mierne ironický rozvodový právnik JUDr. Balo, ktorého stvárňuje slovenský herec Ladislav Hrušovský.

Námetmi pre príbehy Afér sa stali skutočné osudy reálnych ľudí, ktorí si prešli rozvodovým konaním. Každý rozvod, ktorý sa stal predlohou pre televízny scenár Afér, bol niečím zaujímavý a výnimočný.  Prostredníctvom svojského pohľadu JUDr. Bala na jednotlivé partnerské príbehy sa divák dozvie, čo môže s manželstvom urobiť obyčajné prdenie, veľká chuť do jedla alebo jeden maličký prst navyše.

Aféry sú hraným seriálom, každá epizóda tvorí jeden uzavretý príbeh. Nakrúca sa v reálnom prostredí a v exteriéroch. Spojovacím prvkom medzi jednotlivými obrazmi je kancelária ústrednej postavy, ktorá je taktiež reálna – pri nakrúcaní sa nevyužili žiadne kulisy, nijaké televízne štúdio.