U Bučkovcov zúri kauza tehotná/netehotná: Ak si to dá vyškrabať, vyškriabem jej oči!

Mama Anka sa hnevá, lebo Klára popiera, že čaká dieťa.

Nie len JanoLuciou sa majú čím pochváliť, čo sa prírastkov do rodiny Bučkovcov týka! Aj Jožkova Klárka je vraj tehotná. Alebo nie je? Každý tvrdí inak. Všetko sa rozbehlo, keď sa Jožko rozhodol oznámiť novinu do celého sveta prostredníctvom kamier. „Vo vzťahu sa nezmenilo nič, stále sa máme radi, akurát budeme mať nový prírastok do rodiny,“ odprezentoval bezchybnou češtinou. Klára však prevrátila oči: „Už zase?“ Jožko ako správny chlap dupol nohou a vyhlásil, že on to teda tajiť odmieta. A kauza tehotná/netehotná bola na svete.

Riešiť ju začali všetci Bučkovci na čele s mamou Ankou, ktorá sa cítila oklamaná: „Bola dotešená, ukazovala mi test, že už je v 6 alebo 8 týždni a teraz mi bude do očí klamať.“ Žena, ktorá zostáva za každých okolností pokojná, sa vytočila do nepríčetna. „Ak si to dá vyškrabať, vyškriabem jej oči!“ vyhrážala sa bez prítomnosti Kláry.  Lucia, ktorá má podľa Bučkovcov vraj najväčšiu skúsenosť s tehotenskými testami, potvrdila, že Klára musí byť tehotná, no tá napriek všetkému stále zapierala. „Snáď by som to vedela ako prvá, nie sa to dozvedela od ostatných!“ tvrdí.

Pýcha oboch žien, Jano junior však prišiel s rýchlym riešením: „Tak ja pôjdem do lekárni kúpiť test a občúra ho.“ Jano do tej lekárne šiel a test kúpil – rovno pred Klárinými očami, no donútiť ju, aby ho aj „občúrala“ ale už bude trochu tvrdší oriešok. Tak je tá Klára tehotná alebo nie je? Pozrite si Bučkovcov v našom archíve zadarmo!