Jakub Prachař vás poriadne rozosmeje: Aký výnimočný talent v sebe skrýva?

V šou Česko Slovensko má talent zasadne na porotcovskú stoličku.

Herec, spevák, moderátor, ale hlavne porotca v šou Česko Slovensko má talent. Reč je o Jakubovi Prachařovi, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tohto projektu aj počas najnovšej série. V Talente je od samého začiatku, najskôr začínal ako moderátor tejto šou, až sa nakoniec vypracoval do porotcovského kresla. Jakub Prachař, ktorého humor poznajú nielen v jeho rodných Čechách, ale aj u nás Slovensku, prezradil, aký špeciálny talent sa v ňom skrýva: ,,Som chirurg-amatér, keď niekto potrebuje operáciu tak to urobím, bez umŕtvenia to robím, lebo človek si to musí prežiť. Robil som slepé črevo a myslím si, že to dopadlo dobre.“ Jakub šíri dobrú náladu všade okolo seba a je významnou oporou celej poroty.

Zdroj: TV JOJ

​V Česko Slovensko má talent zahviezdi aj nová moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Obaja nás budú sprevádzať skvelou šou a postarajú sa o poriadnu zábavu. Artisti, speváci, tanečníci a mnoho talentovaných súťažiacich vystúpi pred nekompromisnou porotou. 

Sledujte šou Česko Slovensko má talent začíname už 2. septembra na JOJke!

Moderátorka Lucia Barmošová sa predviedla ako skvelá brušná tanečnica.

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.