Výtvarník Alex Dowis z Talentu zožal obrovský úspech v zahraničí: JEHO gesto vás chytí za srdce!

Účastník show Česko Slovensko má talent ohúril slovenskú porotu. Alex Dowis je však úspešný po celom svete. Prednedávnom zožal úspech v Španielsku.

Výtvarník, scénograf, textár a dokonca aj režisér. To všetko je Alex, ktorý hviezdil v česko-slovenskom Talente v roku 2012. V týchto dňoch zažíva úspech v Španielsku. Tam sa kvalifikoval do veľkého finále súťaže "Got Talent". Nie je to však len jeho talent, ale aj schopnosť umením reagovať na aktuálnu situáciu, ktorá mu prináša úspech všade, kde príde.

Svojím grafiti umením v španielskej verzii talentovej súťaže totiž podal umelec, pôvodom z Českej republiky, poctu všetkým zdravotníkom. Teda ľuďom, ktorí sú v týchto dňoch najviac vyťažení v dôsledku pandémie koronovírusu. Týmto krásnym gestom dokonca dojal k slzám porotu. Veľká časť divákov ho dokonca pred vyhlásením veľkého finále korunovala za víťaza.

Týmto gestom si Alex odniesol prihrávku rovno do finále talentovej show!

View this post on Instagram

A post shared by Alex Dowis (@alexdowis)

 

Takto sa predstavil Alex Dowis v tretej sérií Česko Slovensko má talent v roku 2012:

​Máte talent aj vy a chcete skúsiť svoje šťastie? Alebo poznáte niekoho, kto by sa rozhodne mal postaviť pred našu porotu? Neváhajte a ešte dnes vyplňte prihlasovací formulár do šou Česko Slovensko má talent!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk