Talentovaná huslistka z Talentu zahrala známu skladbu od speváčky Sia: TOTO si musíte vypočuť!

Martina Výbohová zožala so svojimi husľami, no predovšetkým s obrovským talentom, ktorým ovplýva, nezabudnuteľný úspech!

Môže za to tiež fakt, že osemnásťročná umelkyňa hrá najmä populárne skladby, ktoré oslovia aj mladšiu generáciu, ktorá už o klasickú hudbu nemá taký záujem. Tentokrát sa rozhodla na svojom milovanom nástroji zahrať mega hit austrálskej speváčky Sia s názvom Never Give Up. "Taká krásna pieseň s hlbokým posolstvom pre tieto ťažké dni," napísala Martinka k skladbe, ktorej cover na husliach uverejnila na svojom Instagrame. Názov piesne v preklade znamené "Nikdy sa nevzdávaj" a toto heslo by skutočne malo v týchto ťažkých pandemických časoch platiť!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Výbohová (@martina_vyboh)

 

Martinka má blízko nielen k hudbe, ale aj k prírode - v pozadí klipu môžete vidieť jej domovinu aj kone, na ktorých profesionálne jazdí a dokonca reprezentuje Slovensko. Okrem huslí hrá na klavíri. Všestranne zdatná umelkyňa má len osemnásť rokov, no už teraz zbiera jeden úspech za druhým! 

Pripomeňte si fenomenálne vystúpenie Martiny v Česko Slovensko má talent:

<div style="position:relative !important; width:100% !important; height:0 !important; padding-top:56.25% !important; padding-bottom:0px !important"> <iframe src="https://media.joj.sk/embed/IWZ32EJ5TjZ" style="position:absolute !important; top:0 !important; left:0 !important; width:100% !important; height:100% !important; border:0 !important;" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen; encrypted-media"></iframe> </div>

Sledujte finále Česko Slovensko má talent aj s Martinou Výbohovou už 11. decembra 2021 na JOJke! 

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora