Majstri improvizácie: Čekovský, Prachař a Gránský všetkých prekvapia a odpália neskutočnú šou!

Večer plný prekvapení! Už dnes sa v obľúbenej šou môžete tešiť na výnimočné zloženie poroty a jedno obrovské prekvapenie! Hodnotiť talenty príde Marián Čekovský a ten odpáli so svojimi kolegami na pódiu fantastickú šou. Pripravené sú aj bravúrne výkony súťažiacich!

Jubilejný, desiaty ročník obľúbenej talentovej šou so sebou prináša množstvo prekvapení. Kým v uplynulých epizódach ste videli zamaskovaného Rytmusa, ktorý neskôr zasadol aj do poroty, dnes večer sa môžete tešiť na fantastického hudobníka Mariána Čekovského, ktorý zastúpi v porote Dianu Mórovú. No a svojej povesti famózneho improvizátora neostane nič dlžný! Rovnako tak aj jeho kolegovia.

ČSMT 10 - Marián Čekovský a Marta Jandová Zdroj: TV JOJ

Porotcovia Marián Čekovský a Jakub Prachař a moderátor šou David Gránský všetkých poriadne prekvapia a zároveň aj príjemne šokujú. V takejto zostave ste ich určite ešte nikdy vystupovať nevideli. Počas krátkej chvíle všetkým dokážu, že sú skutočne majstrami improvizácie. Bez absolútnej prípravy začnú hrať a spievať a vy budete mať pocit, že to trénovali týždne. Nuž, aj v tomto je čaro obľúbeného Talentu. Nadšená bude aj Marta Jandová, Jaro Slávik či Jasmina Alagič. Trojica postaví na nohy celú sálu a všetci sa poriadne zabavia. Nenechajte si ujsť ich celé vystúpenie. Už dnes večer zistíte, čo tomuto fantastickému prekvapeniu predchádzalo.

ČSMT 10 - porota Zdroj: TV JOJ

Sledujte obľúbenú šou Česko Slovensko má talent každú nedeľu o 20:35 na JOJke!