Využite poslednú šancu prihlásiť sa do Talentu: Aha, aké úspechy má po šou táto speváčka!

Obľúbená šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza a vy máte poslednú šancu podeliť sa so svetom, čo vo vás je. Ak máte nadanie, ktoré chcete všetkým ukázať, neváhajte, zmeňte svoj život a prihláste sa na online kasting z pohodlia vášho domova. Využite šancu zabojovať o výhru 40 000 eur!

Šou Česko Slovensko má talent je už stabilnou súčasťou vysielania JOJky a teší sa veľkej obľube. Každý rok je dôkazom toho, že sme ešte stále nevideli všetko a že sa vedia na kastingoch predviesť stále neuveriteľné a jedinečné čísla. Niektoré vystúpenia sú dojímavé, iné vám vezmú dych, no zábava je vždy zaručená. Lov na tie najlepšie talenty je v plnom prúde a vy máte poslednú možnosť prihlásiť sa do obľúbenej šou Česko Slovensko má talent z pohodlia vášho domova, formou ONLINE KASTINGU. Ten je už niekoľko týždňov spustený a online platforma vám ponúka skutočne jedinečnú príležitosť ukázať, čo vo vás je.

V minulom ročníku obľúbeného Talentu využila možnosť prihlásiť sa aj famózna a mladá speváčka, Polina Babii. Tá to v šou dotiahla naozaj ďaleko a ako povedala v rozhovore pre Top Star, bola to pre ňu parádna jazda, na ktorú nikdy nezabudne. Nijako tak svoju účasť neľutuje a aj napriek tomu, že nevyhrala, svoju speváčku kariéru rozbehla vo veľkom a neustále pracuje na sebe aj svojej novej hudbe. Polina Babii je tak skvelým dôkazom toho, že sa naozaj oplatí prihlásiť sa. Viac sa dozviete vo videu HORE.

Zmeňte svoj život aj vy a zabojujte o výhru 40 000 eur. Ide o naozaj poslednú šancu zapojiť sa a prihlásiť sa do jedenástej série Talentu. Určite využite šancu, pretože účasťou získate nielen nové zážitky či skúsenosti, ale váš život môže nabrať úplne iný smer. Stačí, ak sa registrujete na stránke Česko Slovensko má talent. My sa vám následne ozveme a pozveme vás na kasting, ktorý sa uskutoční cez jednu z online platforiem!