Na TOTO sme čakali: Porota rozhodne o semifinalistoch! Jakub má stále buzzer! Odovzdá ho?

Predposledná epizóda jedenásteho ročníka šou Česko Slovensko má talent je pred nami. Dnes porota rozhodne o semifinalistoch, z ktorých si môžete po dnešnej epizóde vybrať číslo alebo finalistu, ktorý si vás najviac získal. Jakub má stále v zálohe zlatý buzzer!

Môžete sa však tiež tešiť na osem nových vystúpení, ktoré ste tento rok v Česko Slovensko má talent ešte nevideli. Originálne čísla budú plné talentu, ktorý môže zamiešať karty. Súťažiacich máme veľké množstvo a porota bude mať ťažkú úlohu odovzdať len pár miest do semifinále, v ktorom sa vďaka vaším SMS stane jeden z nich postupujúcim do finále!

Aj v tejto epizóde uvidíte rôzne talenty. Nebudú chýbať spevácke vystúpenia, akrobati, kúzelník ani krásne zviera. Možno práve niektorému z nich udelí Jakub svoj zlatý buzzer, ktorý si necháva na poslednú chvíľu. Ktoré číslo bude to, čo ho postaví z porotcovského kresla a donúti ho stlačiť postup priamo do finále pre jedno úžasné číslo? Možno budete prekvapení, o aké vystúpenie pôjde. A otázkou tiež je, kedy ho stlačí. Vybrať si totiž môže z ôsmych nových súťažiacich, ale aj z tých, ktoré sme už videli a stoja pred postupom do semifinále. Máte svoj tip? Sledujte dnešnú napínavú epizódu, ktorá bude plná nečakaných zvratov, ale aj emócii! 

Sledujte Česko Slovensko má talent dnes o 20:40 na JOJke!