Nakrúcame pre vás nový seriál Hranica: Pozrite si exkluzívne fotky priamo z pľacu!

Televízia JOJ pripravuje nový komediálny seriál, ktorý sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Jeho názov je Hranica a je naozaj veľmi výstižný. Okrem zaujímavého deja sa môžete už teraz tešiť na skvelé herecké obsadenie i na láskavý humor.

Pripravovaný komediálny seriál Hranica je slovenskou verziou chorvátskeho licencovaného originálu Na granici. Odohráva sa na slovensko-ukrajinskej hranici, kde vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého, okrem ľudí, zbraní a drog. Do pašovania je zapletená aj jedna ukrajinská rodina, ktorá vlastní obchod s potravinami v najbližšej ukrajinskej dedine. Treťou „hlavnou postavou“ sú colníci a príslušníci hraničnej polície, ktorí sa snažia pašerákov odhaliť a prichytiť pri čine. Diváci sa môžu tešiť nielen na zakázané lásky, menšie romániky, množstvo pašeráckych dobrodružstiev i na príchody a odchody postáv, ktoré pravidelne prekvapia a oživia dej seriálu.

Rôznorodá zmes charakterov prinesie ohromné množstvo zápletiek na pokraji dedinskej komédie a ľahkej romantiky. Veľkou návnadou je určite aj skvelé herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa totiž predstavia Simona Kollárová, Braňo Deák, Hana Gregorová, Peter Sklár, Michaela Čobejová, Roman Poláčik, Jozef Vajda, Gabika Dzuríková či Jevgenij Libezňuk. Okrem známych tvárí, sa diváci môžu tešiť aj na nové tváre. Dôležitú úlohu v deji budú mať aj postavy, ktoré stvárňujú herci z rusínskeho Divadla Alexandra Duchnoviča v Prešove ako Ľudmila Kozmenko, Ladislav Ladomirjak či Vladimír Roháč.

Tagy: Hranica