Pozrite sa s nami do bytov zo seriálu Hranica: Odpadnete, aké nábytky u nich uvidíte!

Už pondelok 10. januára štartuje nový komediálny seriál Hranica, ktorý sa odohráva na slovensko-ukrajinskom pohraničí. A, tomu sú prispôsobené aj interiéry bytov a domov, v ktorých bývajú hlavní hrdinovia!

Seriál Hranica sa odohráva v obci Krivé, ktorá leží v blízkosti slovensko-ukrajinského hraničného priechodu. Hlavným zdrojom obživy je tam akosi odjakživa pašovanie všetkého okrem ľudí, zbraní a drog, pričom tomu celému šéfuje Zorka Stračinová, ktorá je hlavou gangu. Tradíciám nie je verné len zamestnanie väčšiny obyvateľstva Krivého, ale aj zariadenie ich domov. Ich bývanie sa totiž nesie v retro duchu.

Farby stien, typy nábytku či jeho vzájomné ladenie má síce ďaleko od moderných trendov, za to však v sebe nesie klasiku, akú si mnohí pamätáme ešte z našich detských čias. Starožitný nábytok, vyrezávané skrine, retro koberce, ale aj sošky poukladané vo vitrínke. To všetko nájdete v obydliach hlavných hrdinov. Nuž, a v chalupe, ktorá slúži aj ako pašerácky brloh, nechýbajú ani poľovnícke trofeje.

Sledujte seriál Hranica už v pondelok 10. januára o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora
Tagy: Hranica