Máme pre vás prvé minúty novej Hranice: Priam rozkošná neschopnosť policajtov vás zničí!

Obľúbený seriál Hranica bude na JOJke pokračovať treťou sériou už od pondelka. V premiérových častiach nás čaká niekoľko nových postáv i zaujímavých dejových liniek. Ak sa už aj vy neviete dočkať pokračovania príbehov z Krivého, máme pre vás malú ochutnávku v podobe prvých minút z úvodnej epizódy!

Príbehy z Krivého, v ktorom sa neustále naťahujú miestni pašeráci a policajti, si okamžite získali divácku priazeň. V deji nechýbajú ani viaceré romantické linky či množstvo svojského humoru, čo v kombinácii so skvelým hereckým obsadením robí z Hranice obľúbený seriál. Niet preto divu, že v jesennej vysielacej štruktúre bude mať svoje pevné miesto. Nové časti obľúbenej Hranice uvidíte na JOJke už od 4. septembra a tešiť sa môžete na viacero noviniek. Prvou je to, že tretia séria už nie je napísaná podľa chorvátskej licencie, ale perom slovenských scenáristov. Práve to umožnilo našim tvorcom vložiť do deja postavy, ktoré rozvíria stojaté vody v Krivom.

Hranica - farari Bohuša na fare v Krivom vystrieda nový farár. Zdroj: TV JOJ

Medzi nové postavy patria aj svojrázni pašeráci Frťan a Krígeľ, ktorí sa z ničoho nič objavia v "Zorkinom" revíri už v prvej časti. A, keďže miestni policajti majú so Zorkou nejakú dohodu a boja sa jej viac ako zákona, robia všetko pre to, aby dvojicu chytili. Lenže, ako to už u našich policajtov z Krivého býva, často ostáva len pri chcení.

Pozrite si to v prvých minútach úvodnej časti vo videu HORE!

Hranica - Frťan a Krígeľ O množstvo komických situácií sa postarajú noví pašeráci - Frťan a Krígeľ. Zdroj: TV JOJ

Čo nás čaká v 3. sérii Hranice?
Keď sa Zorke spolu s políciou podarilo zbaviť Krivé Borisovho vyčíňania, objavili sa u nej vážne zdravotné problémy. A tak uzavrela s dcérou Mirkou dohodu, že s pašovaním je koniec. Zorka s tým súhlasila iba za podmienky, že polícia bude garantovať ochranu jej starých pašeráckych trás. Inými slovami, ak nepašuje Zorka, polícia musí zabezpečiť, že nebude pašovať ani nikto iný. Zdá sa však, že táto dohoda je v ohrození, pretože v Krivom začne vyčíňať nová skupina pašeráckeho bossa Kalicha. Pracujú preňho aj dvaja svojrázni pašeráci Krígeľ a Frťan. Polícia nepozná Kalichovu skutočnú identitu, no jeho pašovanie musí za každú cenu utajiť práve pred Zorkou, aby nemala dobrú zámienku na návrat k pašovaniu.

​K zmenám dôjde aj na polícii. Staronovým šéfom PZ Krivé sa stal Julo Boban, na oddelení však sídli aj nový okresný riaditeľ kapitán Šimon Kováč. Keďže Julo preriedil stavy v zbore, zdá sa, že po nástupe nových pašerákov bude treba zamestnať aj nových policajtov – preto sa musí uskutočniť nábor. A do radov polície sa budú hlásiť aj bývalí pašeráci.

​Bohuš a Ivana čakajú dieťa a od svadby bývajú v Zorkinom dome. Všetko vyzerá ideálne, až kým sa v Ivaninej izbe znenazdajky neobjaví jej bývalý frajer Nikolaj. Bohuš si tak musí zastať svoju mužnosť. Na faru po Bohušovi nastúpi nový farár Valér Dušička. Na jeho správaní je ale od začiatku niečo veľmi čudné...

Sledujte pokračovanie Hranice už 4. septembra o 20:40 na JOJke!

Tagy: Hranica