hranica_header

Hranica

Za všetkým hľadaj ženu

Nový komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici, kde vo fiktívnej obci Krivé žije nieľkoko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého, okrem ľudí, zbraní a drog. Do pašovania je zapletená aj jedna ukrajinská rodina, ktorá vlastní obchod s potravinami v najbližšej ukrajinskej dedine. Treťou „hlavnou postavou“ sú colníci a príslušníci hraničnej polície, ktorí sa snažia pašerákov odhaliť a prichytiť pri čine.

Diváci sa môžu tešiť nielen na ústredný dejový motív - lásku medzi dcérou pašeráckej dynastie a novým príslušníkom hraničnej polície - ale aj na menšie romániky a zakázané lásky, množstvo pašeráckych  dobrodružstiev a príchody i odchody ďalších postáv, ktoré pravidelne prekvapia a oživia dej denného seriálu.

Rôznorodá zmes charakterov prinesie ohromné množstvo zápletiek na pokraji dedinskej komédie  a ľahkej romantiky. Tešiť sa tiež môžete na skvelé herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa totiž predstavia Simona Kollárová, Braňo Deák, Hana Gregorová, Peter Sklár, Michaela Čobejová, Roman Poláčik, Jozef Vajda, Gabika Dzuríková, Jevgenij Libezňuk a ďalší úžasní herci.