Studenkovú rozhorčili slová diváčky: Sú to klamstvá, nikto nás nebude osočovať!

Čo sa jej tak dotklo?

Inkognito patrí v súčasnosti medzi TOP relácie na Slovensku a už celé roky patrí medzi najlepšie televízne hity vôbec. Aj po mnohých rokoch sa však stále vynárajú medzi ľuďmi na Facebooku či uliciach stále tie isté otázky. Mnohí fanúšikovia totiž stále neveria tomu, že hádači skutočne vopred nepoznajú povolania hostí či meno tajného hosťa. A práve to rozhorčilo aj samotnú hádačku Zdenku Studenkovú. Herečka sa ohradila voči tomu, že pozná povolania vopred. Dokázala to aj priamo vo vysielaní. Na druhej strane štúdia bol pán Jozef, s ktorým si tesne pred vysielaním spravila foto. Napriek tomu, že sa obaja videli v zákulisí, o Jozefovom povolaní nemala ani tušenia. A práve stretnutia v zákulisí sú vodou na mlyn pre rôznych konšpirátorov, o čom sa presvedčila aj samotná herečka. „Bola som u manikérky. Tá mi hovorila, že bola v spoločnosti istej dámy, ktorá bola na Inkognite a povedala jej: Bola som na Inkognite, Studenková ma uhádla. Ale prečo? Lebo v maskérni jej to povedali, čo ja robím,“ citovala Studenková vety, ktoré jej vyrozprávala manikérka.

Inkognito - hadaci poznaju profesie Inkognito - hadaci poznaju profesie Zdroj: joj.sk

Tieto nepravdivé slová ju však poriadne rozhorčili. „Odkazujem dáme, že klame, vyprosujem si to! Ja som pravdivo rozhorčená, že nás niekto osočuje,“ priznala Studenková, ku ktorej sa pridal aj Mišo Hudák. „Vyzeráme ako hlupáci a naozaj to vyzerá tak, že poznáme profesie dopredu, ale je to hlúposť. My sa sem chodíme tiež zabaviť s vami,“ potvrdil Mišo Zdenkine slová. Veríme, že teraz už všetci veria tomu, že hádači sa chcú v Inkognite zabaviť presne tak isto, ako aj vy.

Všetky epizódy Inkognita nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.