Zuzke Šebovej tehotenstvo neskutočne pristane: Takto skvele teraz vyzerá s bruškom!

Máme foto ako dôkaz.

Len pred pár týždňami sa na verejnosť dostali informácie o tehotenstve herečky a hádačky Zuzky Šebovej, ktoré poriadne zamestnalo všetky bulvárne médiá na Slovensku. To však ešte nečakali, že krátko na to sa dostane na svetlo sveta aj Zuzkina svadobná fotka so svojím teraz už manželom Michalom Kubovčíkom. Všetky médiá zostali také zaskočené, až označili herečkinu svadbu i tehotenstvo za utajované. Skutočnosť je však niekde úplne inde, hoci je pravda, že na rozdiel od mnohých iných celebrít sme o svadbe nevedeli už mesiace vopred a dokonca sa zaobišla aj bez prítomnosti médií. „Nič sme netajili, bruško mi bolo vidieť dosť skoro. Predtým, než to vypuklo v bulvári, to mohlo vidieť množstvo ľudí i divákov, a to najmä v divadle. To, že si potom bulvár spravil senzáciu o utajení, to už je druhá vec,“ vysvetlila nám Zuzka.

​​Dôkazom toho, že sympatická herečka nemá najmenší problém s tajnosťami, je aj to, že na nakrúcanie Inkognita prišla pred pár dňami aj s bruškom, ktoré sa rozhodne nesnažila zakrývať. Práve naopak. Dôkazom sú aj fotografie, na ktorých Zuzka vyzerá priam dokonale a každý musí uznať, že jej to aj v tomto období neskutočne pristane. Skvele naladenú budúcu mamičku uvidíte najbližšie už v pondelok v premiérovej časti Inkognita. 

Premiérové časti Inkognita štartujeme už v pondelok o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.