Toto sme ešte v Inkognite nemali: Vlado Voštinár skončil s obrovským vtákom na hlave!

Bude to hotový "festival rozkoše".

Do Inkognita prichádza poriadny hurikán zábavy, aký nemá na Slovensku, ale ani vo svete obdoby. Už zajtra totiž priletí na stoličku tajného hosťa bláznivý český spevák Dan Nekonečný, ktorý nezostane ani tentoraz svojej povesti nič dlžný. Ako je to u neho zvykom, už od prvej sekundy spustí v publiku poriadne záchvaty smiechu. Už len pri pohľade na jeho výstredný odev s apačskou čelenkou na hlave, kyticou umelých slnečníc, kopcom plyšových hračiek, trblietkami na tvári a inými vymoženosťami si možno nebudete celkom istí, či skutočne pozeráte Inkognito alebo vysielanie z inej planéty.

​To však nie je ani zďaleka všetko, čo si výstredný umelec priniesol so sebou na nakrúcanie. Najvýraznejšia rekvizita totiž pristála priamo na hlave Vlada Voštinára. Hneď v úvode mu Dan nakázal, aby si nasadil obrovského ružového pelikána na hlavu. Ten neváhal ani chvíľu a už od prvej sekundy poriadne rozvášnil celé publikum. Naši hádači v škraboškách nemali ani tušenia, čo sa deje na pódiu. Po odhalení tajného hosťa im to však raz-dva všetko došlo. „Ja odpadnem,“ neskrývala svoj údiv Zuzka Šebová. „Čo myslíte, čo urobil prvé, keď prišiel?,“ naznačoval Vlado. Marcelovi však bolo všetko okamžite jasné: „Dal ti vtáka na hlavu.“ Už teraz sa tak môžete tešiť na nekonečnú dávku zábavy, exotické tanečnice, skvelú šou s pyrotechnikou a plameňmi, kedy nebolo všetko jedno ani prítomnému štábu.

Sledujte premiérové Inkognito s Danom Nekonečným zajtra o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.