V novom seriáli Iveta si zahrá aj krásna Ráchel Šoltésová: V akej úlohe sa na ňu môžete tešiť?

Seriál Iveta štartuje už čoskoro a vy sa môžete tešiť na skutočne hviezdne obsadenie. V seriáli uvidíte aj krásnu Ráchel Šoltésovú. Čo nám o svojej úlohe prezradila?

Dátum, na ktorý sme všetci čakali je oficiálny. Originálny seriál Iveta budete môcť sledovať už 8. januára 2023 o 20:35 na JOJke!

Seriál bude mať osem častí, počas ktorých toho uvidíte naozaj dosť. „Pôvodná slovenská miniséria Iveta s humorom no bez príkras obnažuje medziľudské vzťahy či predsudky, ktoré nás obklopujú, a s nadhľadom poukazuje na viaceré sociálne problémy, ktoré sú v bežnom živote tabu. Stoja za ňou hviezdne mená na čele s oceňovaným režisérom legendárnych Pelíšok, Janom Hřebejkom, a scenáristom Petrom Kolečkom, ktorý po minisérii Most! napísal autentický seriál aj zo slovenského prostredia,“ uviedol na sociálnej sieti generálny riaditeľ televízie JOJ, Marcel Grega.


V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstaví Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta má milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárni fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavia Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk.

Čo nám Ráchel prezradila o svojej úlohe? Aj to sa dozviete vo videu HORE!

Nenechajte si ujsť nový seriál Iveta už 8. januára o 20:35 na JOJke!