Najväčšia vášeň Alžbety Ferencovej? Tejto krásnej činnosti nikdy nepovie nie!

Hviezda seriálu Iveta, Alžbeta Ferencová, má jednu veľkú vášeň. Okrem toho, že je speváčkou či herečkou, vo voľnom čase nikdy nepovie nie tomuto!

Ako to má Zea, ako ju pod umeleckým menom poznáme v skutočnosti? Ktorá z činností, ktorým sa venuje, je jej srdcu najbližšia? „Ja to tvrdím stále, ja sa najviac cítim autentická v tanci. Venujem sa mu už skoro 25 rokov, čiže takmer celý môj život a som si v ňom stopercentne istá,“ prezradila nám o sebe v rozhovore. Zdá sa tak, že tanec je skutočne jej najväčšou vášňou. Čo ale spev? V Česku si totiž rozbehla naozaj sľubnú spevácku kariéru. „Ten spev, ja som bola veľmi kritická a myslím si, že som stále na ceste, kde sa chcem zdokonaľovať ale je to hneď tesne za tým tancom a myslím si, že tá moja hudba, aspoň z odozvy ľudí, robí ľuďom radosť,“ dodala nám v rozhovore.

Herectvo je ale pre ňu sféra, ktorú obdivuje, svoju prvú väčšiu skúsenosť si naozaj užila, no pristupuje k sebe kriticky, aby sa zdokonalila čo najviac. „To herectvo, to bola taká skúsenosť, že som bola šťastná a bolo to vtipné a bola to skvelá skúsenosť, ale chcem sa v tom v tichosti zdokonaľovať, aby som o pár rokov mohla aj sama pred sebou povedať, že sa cítim byť herečkou, ale nechcem to unáhliť,“ vysvetlila nám Zea, ktorá by bola rada, ak by to bolo práve herectvo, čo nahradí tanec v jej živote, keďže ako sama hovorí, ten zrejme nebude robiť večne.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zea (@this.is.zea)

Aktuálne vedie Zea aj tanečné kurzy, v rámci ktorých pomáha ženám zoznámiť sa s tancom a nájsť v sebe to správne sebavedomie. Zdá sa tak, že je tanec skutočne jej najväčšou vášňou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zea (@this.is.zea)