Exkluzívna novinka: Máme veľké prekvapenie pre všetkých fanúšikov seriálu Iveta!

Príbeh krásnej Ivety, ale aj jej blízkych, si divákov rozhodne získal a mnohí čakali každú nedeľu netrpezlivo na novú epizódu. Pre všetkých nadšencov seriálu máme teraz skvelé správy!

​Seriál, ktorý otvoril aj vážnejšie témy, vyvolal na Slovensku ošiaľ a stal sa našim najsledovanejším programom. Prvé časti si pozrelo takmer 800-tisíc divákov. Popredné priečky sledovanosti si seriál ponechal až do konca. Aj takýto úspech zaznamenal fenomén s názvom Iveta. Pre všetkých nadšencov seriálu máme skvelé exkluzívne správy. Práve dnes sa začalo nakrúcanie druhej série a vaši obľúbení herci už pracujú na nových častiach. Všetci sa tak nevieme dočkať, aký osud čaká Ivetu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Divákov si získal nie len silný príbeh, množstvo vtipných či dojemných scén, ale aj hviezdne herecké obsadenie. V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstavila Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta má milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárnila fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavili Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk.