Moja mama - Zuzka Sabolova

Ohrozené nakrúcanie Mojej mamy? Vážne zranenie Zuzky Sabolovej na dovolenke!

Čo ju teraz čaká?

Obľúbená špecialistka z Mojej mamy Zuzka Sabolová bude musieť oslavovať svoje včerajšie meniny s mimoriadnou dávkou opatrnosti. Len pred pár dňami sa totiž vrátila z dovolenky v chorvátskom Hvare s nepríjemným zranením. Zuzka očividne nemá v poslednom čase na dovolenkách šťastie. Len pred rokom si z Austrálie doniesla nechcený suvenír, keď ju počas surfovania stiahla vlna ku dnu. Vtedy si to odniesol jej doráňaný nos. Tentoraz ani nemusela chodiť ďaleko k vode. Po rannej chorvátskej búrke sa šmykla na mokrých schodoch, až napokon skončila s komplikovanou zlomeninou pravého palca. S nepríjemným zranením si na ostrove dokonca nevedeli tamojší lekári poradiť. „Posielali ma na pevninu a to bolo komplikované, takže až doma po troch dňoch mi to doktor dal do správnej pozície. Bola to krutá bolesť, ale už je to ok, nebolí to, len máam zatiaľ barle a to je otrava,“ prezrádza Zuzka.

​S komplikáciami sa však nemusela vysporiadať len samotná Zuzka, ale aj štáb relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa už začala tento týždeň nakrúcať. Tvorcovia museli urýchlene meniť plán výroby tak, aby si vystačili len s Marekom Ortom a Martinom Korbeličom, ktorí však majú aj iné pracovné povinnosti. Našťastie sa im to podarilo, akurát Zuzku na obraze dlhší čas neuvidíme. „Nakrúcať budem na konci augusta, to už bude noha fit. Už budúci týždeň mi chcú dať dolu bandáž,“ dodáva zranená Zuzka. Obľúbenej špecialistke prajeme skoré uzdravenie a už teraz sa na ňu v Mojej mame všetci tešíme. 

Všetky epizódy Mojej mamy nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.