Na JOJku mieri jedinečný vedomostný kvíz: V Plus mínus môžete vyhrať veľký balík peňazí!

Na obrazovky našej televízie prichádza zábavný kvíz s dvoma hráčmi a jedným kvízmajstrom pre všetkých, čo sa radi hrajú, poznávajú, porovnávajú a objavujú.

Ak máte zdravý ,,sedliacky rozum" a nebojíte sa ho použiť, kvíz Plus mínus je určený priamo pre vás. Nepotrebujete tri vysoké školy, aby ste poznali správnu odpoveď. V našom kvíze zistíte, že viete viac, ako ste si mysleli. Čaká vás hra, kde zúžitkujete všetko, čo ani neviete, že viete. V tejto šou nehľadáme bežné encyklopedické heslá, ako ich poznáme z klasických kvízov. U nás sa správna odpoveď dá zistiť aj odhadom, trochou logického myslenia, matnými spomienkami na základnú školu a občas stačí aj trochu šťastia alebo intuície.

​V kvíze na zaujímavé otázky odpovedajú dvaja súťažiaci a celou reláciou divákov sprevádza Milan Zimnýkoval. Mozgové závity si môžete overiť z rôznych oblastí ako je slovenský jazyk, matematika, história či šport. ,,Je to kvíz, ktorý má tri kolá a finále. Každé kolo má inú bodovú hodnotu," vysvetľuje moderátor. Ak budete úspešní, môžete vyhrať až 780 eur.

Sledujte kvíz Plus mínus od 2. marca o 15:50 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora