Pravá tvár - Kamil Kollárik

To je ale podoba: Neuveríte, na ktorý sexsymbol 90. rokov sa podobá herec z Pravej tváre!

Kto by to bol naňho povedal?
Nicholas Rogers a Kamil Kollárik Nicholas Rogers a Kamil Kollárik Zdroj: joj.sk

​Akoby si z oka vypadli! V obľúbenom seriáli Pravá tvár sa za jednou z postáv skrýva aj sympatický herec Kamil Kollárik. Ten nie je v našej televízii žiadnym nováčikom. Naposledy napríklad zohral veľmi dôležitú úlohu v úspešnom seriáli Prázdniny, kde mal na starosti koučovanie detských hercov a ich komplexnú prípravu na nakrúcanie. V Pravej tvári si zas zahral zvláštnu postavu Sašinho bývalého Michala, ktorý odišiel do ďalekej cudziny, aby sa mohol napokon vrátiť plný pozitívnej energie späť. Problémom však je to, že po dvoch rokoch stratil akýkoľvek fyzický záujem o svoju niekdajšiu lásku. Na takúto postavu človeka, z ktorého priam srší pozitívna energia, bol Kamil priam stvorený.

​Mnohí z divákov na Facebooku si však všimli aj čosi vskutku nečakané. Dlhovlasý herec im až nápadne pripomína niekdajší sexsymbol 90. rokov, austrálskeho herca Nicholas Rogersa. Ak vám toto meno nič nehovorí, iste si spomínate na legendárnu rozprávku Fantaghiro a sexi zloducha s uhrančivým pohľadom Tarabasa. Sympatického herca si všimol režisér rozprávky vďaka Nicholasovej rozbehnutej kariére modela. Režisérovi sa charizmatický herec osvedčil natoľko, že si ho vybral aj do ďalších rolí. Neskôr však herec svoju hereckú kariéru zavesil na klinec a so svojou priateľkou a ich spoločným synom žijú v ústraní v austrálskom Sydney. Čo poviete, podobá sa Kamil na rozprávkového Tarabasa?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.