Prázdniny budú v duchu hesla: Všade dobre, na chalupe najlepšie!

Obľúbený seriál Prázdniny sa už budúci týždeň vráti na televízne obrazovky. Núdza nebude o množstvo dobrodružstiev a veľa srandy. Hoci prešiel rok a veľa vecí je zmenených, niektoré pretrvali neporušené. Zachovalo sa priateľstvo a najmä radosť z toho, že aj tento rok všetci zažijú neopakovateľné prázdniny na chalupe.

Letné prázdniny sa práve začali a deti netúžia po ničom inom, ako ísť na chalupu so svojimi otcami. Odchod sa však stále posúva, pretože chalupa sa rekonštruuje. Pod palcom ju majú Barani, ktorí sľúbili, že bude hotová, ale stále nie je. Preto sa Jano s Marikou rozhodnú ísť na kopanice na nich dozrieť. Deti zatiaľ prihlásili do denného tábora v Bratislavskej ZOO. Tábor je pre nich pohroma. O to viac, keď sa dozvedia, že Lily sa bude sťahovať do Ostravy. Ondrejovi a Miškovi to náhodou prezradí Dáša. Keď sa pokúsia zo ZOO utiecť na chalupu, aby s Lily strávili posledné prázdniny, narobia takú spúšť, že z tábora ich okamžite vyhodia.

​Zdeno, Lily a Vlasta sa rozhodnú nenápadne Klaudii Ostravu znechutiť. Na starosti to má hlavne Zdeno, ktorého Klaudia okamžite prekukne a je z toho oheň na streche. Nakoniec si však sama uvedomí, že bude najlepšie zostať doma. Laco má novú prácu. Stal sa dramaturgom v kultúrnom dome. Keď Barani konečne dokončia chalupu a všetci sa chystajú na odchod, zistí, že nemá nárok na dovolenku. Je ochotný urobiť čokoľvek, aby sa na kopanice dostal. Pokúsi sa ukradnúť péenku z gynekológie, dokonca sa pred šéfom tvári, že je chorý. Žiadny plán sa však nevydarí, a tak Laco musí zostať doma.

Decká na chalupe túžia po dobrodružstve a všetko, čo im Zdeno a Jano ponúkajú sa im máli. A tak Jano vymyslí hru, v ktorej deti majú hľadať 5 kopaničiarskych živlov. Hra sa mu však vymkne spod kontroly a deti sa stratia. Laco sa snaží pátranie koordinovať z Bratislavy. Keď zistí, že deti mieria na letisko v Senici, rozhodne sa ísť za nimi. Otcovia nájdu deti až keď už sú v lietadle, pretože si myslia, že je to súčasť Janovej hry. Zažívajú dobrodružstvo, aj keď iné než im Jano pripravil. Laco zostáva na chalupe. Zostava je konečne kompletná a otcovia s deťmi si konečne môžu užívať nové kopaničiarske dobrodružstvá. Ani v tejto sérii nebudú chýbať zaujímavé výlety, súboje s Baranmi a dokonca niektoré z detí zažijú aj svoju prvú lásku.

Pozrite, čo prezradila o štvrtej sérii scenáristka: 

Na Prázdniny sa môžete tešiť už 2. septembra o 20:35 hod. na JOJke!

Tagy: Prázdniny