Prázdniny

Prázdniny

Prešiel rok a už sa znovu blížia letné prázdniny. Naši hrdinovia sú v plnom prúde ukončovania školského roka a premýšľania nad tým, kde strávia dovolenku. Ich voľba je jasná – všetci chcú ísť na chalupu na Myjave, kde si to minulý rok decká so svojimi otcami naozaj užili.

Tento rok však chcú ísť všetci spoločne – otcovia, deti, mamy – aj s najnovším prírastkom do rodiny, malým Oskarom Marcínekom, Zdenovým a Klaudiiným polročným synom. Aj napriek tomu, že Klaudiini rodičia, u ktorých teraz aj so Zdenom a Lily bývajú, ich od tohto nezmyselného výletu s tak malým dieťaťom odhovárajú. Ostatné deti si totiž už nevedia predstaviť leto bez toho, aby na chalupu šli. Za uplynulý rok však v každej rodine došlo k zmenám, ktoré ovplyvňujú život všetkých dokopy.

V druhej sérii Prázdnin opäť nebude chýbať množstvo krásnych i bláznivých zážitkov a dobrodružstiev, kopec vtipných situácií a veľa zábavy. Od chaotickej cesty na chalupu počnúc, cez starostlivosť troch mužov o nemluvňa, dedinský futbal, ženský wellness a stavanie sprchy až po výlet na bicykloch po myjavskej cyklomagistrále či výlet do jaskyne Driny. Do deja sa vrátia overené postavy a oživia ho aj postavy nové, ktorých bude naozaj neúrekom. Detskí diváci, dospelí i celé rodiny, ktoré si seriál obľúbili už pri jeho prvej sérii, sa majú rozhodne opäť na čo tešiť!

Žáner: rodinný komediálny seriál
Runtime: 45´
Počet epizód: 10
Scenár: Kristína Cibulková, Stano Guštafík
Réžia: Ivan Predmerský

HRAJÚ: TOMÁŠ MATONOHA, ĽUBOŠ KOSTELNÝ, MARKO IGONDA, LUCIA SIPOSOVÁ, ZUZANA NORISOVÁ, KRISTÍNA GREPPELOVÁ, SAMUEL KENNEDY, KAROLÍNA KUBÁNKOVÁ, ANDY KUMMER, MARKUS FILIPKO, MICHAELA ROVŇÁKOVÁ, ADELA HEFFTYOVÁ, JAKUBKO KRIŽÁNEK, PAVEL LIŠKA, JOZEF VAJDA, TÁŇA RADEVA, JANA OĽHOVÁ, ZUZANA TLUČKOVÁ,VLADIMÍR JEDĽOVSKÝ, TATIANA KULÍŠKOVÁ A ĎALŠÍ

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.