Moderátorka Martina Štefánková sa bude vydávať: Aha, aké mali originálne zásnuby!

Pôjde pod čepiec! Sympatická moderátorka a reportérka aktuálne prežíva svoje najkrajšie obdobie. Nielenže sa jej v práci darí, ale navyše spoznala aj muža svojho života, ktorý ju pred časom požiadal o ruku. Exkluzívne pre joj.sk prezradila všetky detaily!

Diváci Televízie JOJ poznajú sympatickú a vždy usmievavú Martinu Štefánkovú ako reportérku z Top Staru, ale aj ako moderátorku v Ranných novinách a na JOJ 24. Napriek tomu, že jej pracovný diár je často naozaj veľmi plný, nezabúda ani na svoje súkromie. Práve naopak. Vo svojom osobnom živote prežíva azda najkrajšie obdobie. Už čoskoro sa totiž bude vydávať! "Zasnúbili sme sa v septembri počas dovolenky v Grécku. Prebehlo to neočakávane, prekvapivo a zároveň romanticky na jednej z pláží pri Aténach počas návštevy Achilleasovej rodiny. Počas potápania mi jednoducho nasadil prsteň na ruku...no a tento rok nás čaká svadba," povedala Martina exkluzívne pre joj.sk.

Martina Štefánková s partnerom Zdroj: archív M.S.

​S partnerom Achilleasom sú spolu necelý rok, no podľa jej slov sa poznajú viac ako dva roky. Zaujímavosťou je, že ich paradoxne spojila práca. "Ja som bola nakrúcať reportáž pre Noviny a on bol organizátor. A tam niekde to začalo," prezradila so smiechom. Netradičné meno jej životného partnera vôbec nie je náhoda. "Achilleas má grécky pôvod, čo ho robí výnimočným. Venuje sa dizajnu. V rámci svojho ateliéru sa venuje luxusnému na mieru vytváranému interiérového dizajnu, trofejám, personalizovaným darom a mnohým iným," vysvetlila moderátorka, ktorá už na prvý pohľad žiari šťastím a po boku svojho životného partnera doslova kvitne. Nuž, taká býva láska!

Martina Štefánková s partnerom Zdroj: archív M.S.
Martina Štefánková Zdroj: archív M.S.

Snúbencom v mene celej redakcie srdečne blahoželáme!