Spoznáte túto obľúbenú slovenskú skupinu? Chalani sa za tie roky poriadne zmenili!

Čiernobiela fotografia pochádza z ich metalovej éry.

​Desmod je obľúbená slovenská skupina, ktorej piesne pozná každý a vďaka svojim skvelým fanúšikom vypredávajú koncertné haly. V šou Super Karaoke si k moderátorovi Sväťovi Malachovskému do auta sadne spevák a traja členovia skupiny Desmod. Mário Kollár prezradí rôzne novinky z ich života a zaujímavosti z pôsobenia na hudobnej scéne. Dozviete sa, aké boli Kulyho začiatky, ktoré profesie vystriedal, kým sa stal známym a obľúbeným spevákom.

​Skupina Desmod vznikla v roku 1996 ako metalová formácia z Nitry. Kuly bol v tých časoch tvrdý metalista a vyzeral úplne inak. V Super Karaoke si Desmoďáci zaspomínajú na ich začiatky a roztočia to s piesňou od Metallici. Odznejú aj ich najväčšie hity ako Lavíny, Hemeroidy či Vyrobená pre mňa, preto nás nezabudnite sledovať a zaspievajte si spolu s obľúbenou skupinou Desmod.

Ak chcete vidieť Desmod naživo, kúpte si lístky DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017!

Tagy: Desmod Kuly Super Karaoke Sväťo Malachovský

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.