Evelyn - patka

Smiech cez slzy v novom komediálnom seriáli: Na čo sa môžete tešiť vo Svete podľa Evelyn?

O zábavu a smiech máte postarané.

JOJka so seriálovými novinkami stále nekončí, práve naopak. Už čoskoro pre vás chystáme nový komediálny seriál, Svet podľa Evelyn, pri ktorom si každý človek so zmyslom pre humor príde na svoje. Hlavnou hviezdou a najdôležitejšou osobou, okolo ktorej sa to všetko točí, je známa internetová komička Evelyn. Kto by nepoznal dievčinu a jej kultové video so stratenými kunami v Chorvátsku? Všetci ju poznáme ako dievčinu, z ktorej humor srší na míle ďaleko a všade, kde sa objaví, vzbudzuje okolo seba obrovskú pozornosť. Ani v tomto seriáli to nebude inak. O čo vlastne pôjde vo Svete podľa Evelyn?

Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v cépečkárskom meste snov - v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda.

Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti. Tak uvidíme jej pokusy o dokonalé rande, o zbalenie boháča, uvidíme jej boj s nadváhou alebo náročnú cestu k tomu, ako v priebehu jedného dňa získať aj stratiť prácu snov. 

Sledujte web JOJ.sk a facebookovú stránku Svet podľa Evelyn a dozviete sa tie najaktuálnejšie informácie o novom seriáli.