Evelyn vníma negatíva šoubiznisu po svojom: Kašlem na všetkých hejterov!

Čo nové má obľúbená komička?

Sitkom Svet podľa Evelyn nám spríjemnil jesenné a zimné večery a jeho predstaviteľom zmenil život k lepšiemu. Pre všetkých fanúšikov máme skvelú správu, už v sobotu sa opäť stretnú štyria hlavní predstavitelia v celebritnej výzve Mojej mamy. Evelyn so Števom zabojujú proti Kristíne Farkašovej s Lukášom Dózom. Počas natáčania sme sa hlavnej predstaviteľky spýtali, čo nové jej život v posledných mesiacoch priniesol. „Nemám dokopy nič nové. Môj život je veľmi zaujímavý. Začali sme so Števkom točiť vtipné videá. Zasa som sa k nim akoby vrátila,“ prezrádza Evelyn.

Účinkovanie v sitkome si dodnes nevie vynachváliť.  „Pre mňa to bolo v tom dobré, že som zažila takú pracovnú atmosféru, akú ešte nikdy. Uvedomila som si, že to je to, čo chcem robiť s ľuďmi, s ktorými to chcem robiť,hovorí obľúbený komička, ktorá by do niečo podobného šla znova aj o polnoci. Teraz sa však venuje  najmä úspešnému dokončeniu vysokej školy a písaniu diplomovej práce. Sem-tam si však predsa len o sebe stále prečíta šokujúce veci v bulvári. Nedávno ju napríklad odfotili v kine s cudzím chlapom bez frajera. Vysvitlo, že išlo len o jej kamaráta. Evelyn sa však vie s neprajníkmi a negatívami šoubiznisu vysporiadať po svojom. „Nevnímam ich, načo sa tým zapodievať. Postupom času sa dá voči tomu vyzbrojiť. Človek si spraví škrupinku a povie si, že okey, načo,“ hovorí Evelyn. 

Hercov zo seriálu Svet podľa Evelyn uvidíte v celebritnej výzve Moja mama varí lepšie ako tvoja už túto sobotu o 20:35 na JOJke!