Simonka baví celý internet: Najnovšia paródia jej veľkého televízneho omylu vás dostane!

Toto musíte vidieť.

Jednou z najvýraznejších dievčat šou Take me out je jednoznačne Simonka. Hoci táto kontroverzná postava s bujnými prednosťami a plnými perami našu šou opustila už pred dvoma týždňami, stále je medzi fanúšikmi Take me out na internete veľkým hitom. Za všetko môže aj jej nečakaný odchod na rande a teda aj zo šou spolu s modrookým Bratislavčanom Braňom. Z tohto single muža boli najprv všetky šelmičky paf, no keď v druhej dokrútke Braňo s otcom hovorili o tom, ako si treba potenciálnu partnerku poriadne „vychytať“ za prsia, "randeniachtivé" devy sa poriadne naštvali. Netrvalo dlho a všetky stolíky sčervenali, a to až na jednu výnimku – našu Simonku. Háčik však bol v tom, že obdarená kráska s ním na rande ísť nechcela, navyše túžila po niekom zabezpečenejšom. Mala však smolu. Tak dlho čakala na stlačenie gombíka, až sa tak trocha pozabudla... Pravidlá šou však platia pre všetkých rovnako a Simonka tak musela ísť na rande.

​Na tejto bizarnej a vtipnej situácii sa doteraz zabáva „celý“ internet. Bolo teda len otázkou času, kedy dá o sebe vedieť aj prvá paródia. Na tú sa podujal dlhoročný kamarát Evelyn – komik Fero, ktorý mal nedávno na svedomí paródiu na sexi video Silvie Kucherenko. Bola by veľká škoda, keby si nechal ujsť našu Simonku z Take me out. Fero však nesklamal a verne napodobnil nielen jej obdarenosť, make-up a štýl obliekania, ale aj gestikuláciu a originálne vyjadrovanie, vrátane záverečnej bodky. Teraz už len zostáva posúdiť, či je lepší originál alebo paródia. 

Šou Take me out pokračuje opäť zajtra o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.