tomas-a-diana_header

Tomáš a Diana

Možnosť nenútene, s nadhľadom a s humorom nazrieť do anatómie partnerstva

Nový návykový seriál televízie JOJ už 24. mája prinesie možnosť všetkým generáciám nenútene, s nadhľadom a s humorom nazrieť do anatómie partnerstva. Kvalitné herecké obsadenie, vynikajúci tvorcovia. A partnerský život, ako ho poznáte. To je seriál Tomáš a Diana.

Televízia JOJ prináša pred letom svojim divákom nový neopozeraný formát. Tomáš a Diana je licencovaný seriál vychádzajúci z pôvodného francúzskeho originálu s názvom Un gars, une fille (Chlapec a dievča). Vznikol vo Francúzku ešte v roku 1999, vtedy ho diváci poznali vo forme krátkych 5-minútových epizód. Nakoniec z neho vznikol formát ponúkajúci približne 20-minútové epizódy. Práve takúto podobu má aj slovenská adaptácia, ktorá má 26 častí. O jeho úspechu svedčí aj to, že Slovensko bude 30-tou krajinou, kde sa pôvodný seriál vysiela.

Pripravte sa na seriál prinášajúci krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku s nadhľadom a humorom, pri ktorom sa zasmejete, oddýchnete si a možno si aj poviete, že je to presne ako u vás doma. Nazrite spolu s nami do anatómie partnerstva Tomáša a Diany, hereckého koncertu Tomáša Maštalíra a Diany Mórovej. Okrem hlavných postáv sa v seriáli objavia aj vedľajšie postavy, ktoré dopĺňajú dej, ale ich tváre na kamere nikdy neuvidíte.

Réžia: Michal Vajdička
Kreatívny producent: Patrik Balint
Kamera: Peter Bencsík, Laco Janošťák
Produkčná spoločnosť: Magic Touch s.r.o.
Producent: Rado Štefanov
Obsadenie: Diana Mórová, Tomáš Maštalír