Seriál, aký ešte na Slovensku nebol: Na JOJku prichádza rukojemnícka dráma Ultimátum!

Televízia JOJ už v marci vo svojom vysielaní uvedie dlho očakávanú novinku, ktorou je rukojemnícka dráma Ultimátum. V hlavnej úlohe sa predstaví herec Ján Koleník a my vám prinášame prvé informácie!

Napätie, dráma a výnimočné herecké výkony. To všetko a omnoho viac vás čaká v nadupanej novinke, ktorú uvidíte na obrazovkách televízie JOJ už v marci. Rukojemnícka dráma Ultimátum je 8-dielna miniséria, ktorú sme natočili v koprodukčnej spolupráci s Českou televíziou. Výnimočný projekt vznikol pod režisérskou taktovkou Michala Kollára, ktorý má na konte množstvo úspešných projektov a je tak zárukou kvality. Ako režisér pracoval, napríklad, na kinohite Červený kapitán, ktorý vznikol na motívy rovnomennej knihy Dominika Dána. Diváci JOJky si zas určite pamätajú na minisériu Hotel, ktorú mal tiež pod palcom.

Miniséria Ultimátum je moderným a v našej televíznej tvorbe unikátnym projektom takzvaného „contained thrilleru“, kde sa napínavý dej sústreďuje na jedno miesto. Uzavretý príbeh počas ôsmych epizód je kombináciou niekoľkých atraktívnych žánrov. Politický triler, rukojemnícka dráma či lekárska dráma. Obsahovo príbeh vychádza z tradície skutočných príbehov, ktoré reflektujú aktuálne spoločenské dianie a ponúkajú divákovi pohľad za oponu. Pripravte sa na vyjednávačskú drámu, akú ste doteraz nezažili!

Ultimátum - Ján Koleník V hlavnej úlohe sa v minisérii Ultimátum predstaví herec Ján Koleník. Zdroj: TV JOJ