Toto je vaša šestnástka Vyvolených! Kto bude platný pri stavbe domu?

Toto sú Vyvolení tretej série.

Štyridsaťosem kandidátov, osem Volieb a vždy iba dve miestenky do Domu snov. Súťažiacich, ktorí sa chceli stať Vyvolenými, bolo šialené množstvo, no iba necelá päťdesiatka z nich mohla dostať šancu zabojovať o vašu priazeň a vďaka nej sa prebojovať do boja o Dom snov. Výhra pre víťaza je skutočne lákavá, dom spolu s pozemkom bude mať podľa odhadov hodnotu takmer 200 000 eur! Týchto 16 Vyvolených ste poslali do domu snov!

Marek Fekiač (PROFIL/FOTO)
Mária Petrovičová (PROFIL/FOTO)
Igor Džadoň (PROFIL/FOTO)
Mirka Janovčíková (PROFIL/FOTO)
Vladimír Soušek (PROFIL/FOTO)
Martina Maliterná (PROFIL/FOTO)
Marcel Banda (PROFIL/FOTO)
Monika Lombárová (PROFIL/FOTO)
Tomáš Paták (PROFIL/FOTO)
Kristína Verničková (PROFIL/FOTO)
Norbert Tokár (PROFIL/FOTO)
Ráchel Körösyová (PROFIL/FOTO)
Martin Boháčik (PROFIL/FOTO)
Zuzana Dzvoníková (PROFIL/FOTO)
Ivan Musil (PROFIL/FOTO)
Žaneta Renczesová (PROFIL/FOTO)

Najstarší a najmladší

V druhej Voľbe sme spoznali najstarších obyvateľov domu. Spomedzi mužov sa ním stal Igor Džadoň (45) a nastaršou ženou v dome je matka troch detí Mirka Janovčíková (34). Najmladšou medzi Vyvolenými je výrazná postavička z Komárna Ráchel Körösyová (18), najmladším chalanom zas Marek Fekiač (22).

Iba dvaja v robote makajú fyzicky

Vrámci povolania sa medzi Vyvolenými nachádzajú dvaja nezamestnaní (Martin Boháčik a Marcel Banda), tri dievčatá (Kristína Verničková, Ráchel Körösyová a Zuzana Dzvoníková) ešte študujú, pričom Zuzana si už okrem iného na seba zarába aj ako modelka, go-go tanečnica či hostestka. Prácou hostesky si zarába aj posledná žena, ktorá prišla do domu, Žaneta Renczesová. Iba dvaja Vyvolení vrámci svojho povolania využívajú fyzickú silu a budú tak pri stavaní domu asi najplatnejší, Tomáš Paták ako stavbár a Vlado Soušek ako stolár.

Tretí Vyvolení hlavne z menších obcí

Z demografického hľadiska ste do šestnástky postupujúcich vybrali iba troch bratislavčanov (Zuzanu Dzvoníkovú, Mirku Janovčíkovú a Mareka Fekiača), väčšina Vyvolených pochádza z menších obcí ako Horná Seč, Majcichov, Limbach, Dulovce či Rybany.

Na nových Vyvolených sa môžete tešiť už od 19. augusta, kedy sa všetci do Domu snov nasťahujú!