Sošky OTO sú rozdané: Diváci rozhodli o osobnostiach televíznej obrazovky v 16. ročníku ankety!

Za prejavenú priazeň ďakujeme.

Anketa OTOOsobnosť televíznej obrazovky, je okrem denno-denných čísel sledovanosti najlepším možným vyjadrením diváckej priazne, kedy svojím hlasom môžete podporiť vašu obľúbenú známu tvár. Aj tento rok ste mali možnosť vyjadriť svoj názor v štrnástich kategóriách, ktoré pokrývajú seriály a relácie, zábavné programy, moderátorov spravodajstva aj športu, redaktorov, komentátorov aj publicistov, spevákov, speváčky a hudobné skupiny. V televízii JOJ sme dnes večer počas slávnostného odovzdávania cien držali palce našim nominovaným!

Prvú sošku večera (v kategórii Moderátor/ka spravodajstva) a zároveň prvú sošku na jej konte si odniesla Adriana Kmotríková. Najobľúbenejším redaktorom spravodajstva sa stál náš reprezentant spod Tatier, Jozef Kubáni. V kategórii Herečka zvíťazila talentovaná Zuzka Šebová, ktorá robí radosť divákom v Inkognite, bola dlhodobo súčasťou Paneláku a od septembra hviezdi aj v seriáli ZOO. 

Nedá nám nespomenúť víťazku kategórie Speváčka — sympatickú Kristínu, ktorá minulý rok vydala nielen úspešný singel Ta ne, ale našla si čas na to, aby zabojovala za sen „domováka“ Karola v šou Tanec snov a podieľala sa na pomoci iným aj v relácii V siedmom nebi. Najobľúbenejším v kategórii spevák sa zasa stal Adam Ďurica, ktorý má za sebou úspešné turné Mandolína Tour odštartované na Jojke v meste a my sa môžeme pochváliť titulnou skladbou k seriálu ZOO v jeho podaní.

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme a divákom ďakujeme za prejavenú priazeň!

Ponúkame vám kompletný prehľad víťazov večera:

Moderátor/ka TV spravodajstva: Adriana Kmotríková
Redaktor/ka TV spravodajstva: Jozef Kubáni
Komentátor/ka TV športu: Marcel Merčiak
Moderátor/ka TV športu: Marcel Merčiak
Osobnosť TV publicistiky: Patrik Herman
Moderátor/ka TV programov: Adela Banášová
Spevák: Adam Ďurica
Speváčka: Kristína
Hudobná skupina: Fragile
Herec: Daniel Heriban
Herečka: Zuzana Šebová
Seriál roka: Horná Dolná
Program roka: Chart show
Zábavný program roka: Milujem Slovensko
Sieň slávy: Emil Horváth
Absolútny OTO: Adela Banášová

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.