Toto Kim Kardashian riadne prepískla: Čo to má na stole?

Vysvetlení má americká hviezdička hneď niekoľko.

​Okolo Kim Kardashian je vždy veľmi rušno. A inak tomu nie je ani tentokrát. Americká hviezda reality šou zavesila na Instagram fotografiu, na ktorej si jej fanúšikovia v pozadí všimli stôl a na ňom dve biele čiary. Reakcie na seba nenechali dlho čakať. Viacerí sa domnievali, že na stole má Kim pripravené drogy. Americkú hviezdu špekulácie vyprovokovali k tomu, aby na sociálnu sieť Twitter zavesila video, v ktorom vysvetlila pôvod bielych čiar. Sprvu tvrdila, že ide o sladkosti, ktoré dala svojim deťom. Aby svoje slová potvrdila, svojim fanúšikom napísala, že "s takými fámami nechce byť spájaná, a preto chce ich šíreniu čo najskôr zabrániť. Je to cukor z našich sladkostí, ktoré sme kúpili v Dylan's candy shop".

Na toto vysvetlenie jej ale veľa ľudí neskočilo a tak sa k dvom bielym čiaram opäť vrátila a na sociálnu sieť zavesila ďalšie vysvetlenie. "Dobre priatelia, vrátila som sa do hotelovej izby a pozrite na ten stôl, všetko je na svojom pôvodnom mieste a stále je to tam," vysvetlila. Keď Kim prišla na to, čo tie nešťastné dve čiary sú, na Twitter napísala: "O môj bože, priatelia! Pozrite si moje snap chaty a insta príbehy, ja plačem!!!! To nebol cukor na mojom stole! Stôl je z mramoru!"

Nuž, aj hviezda ako Kim Kardashian je len človek a občas si môže cukor pomýliť s ryhami v stole...

Reláciu Kardashianky a ich rodina si môžete pozrieť na WAU už dnes o 10:15 hod.!

Tagy: Kim Kardashian biele čiary

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.