Je toto podľa vás sexi? Twiinsky a ich zvodné fotky s rukou v rozkroku!

Známe dvojičky, ktoré pôsobia ako spevácke duo Twiins, milujú módu ako každá žena. Zaujímajú sa o najnovšie vychytávky a sledujú, aké trendy vládnu svetu. Ak natrafia na skvelý módny kúsok, vedia sa s ním aj patrične odfotiť.

Obľúbené dvojičky Daniela a Veronika Nízlové patria bez pochýb k najkrajším ženám v slovenskom šoubiznise. Fanúšikovia ich poznajú pod speváckym menom Twiins a ich každý krok starostlivo sledujú na sociálnej sieti. Zvodné tmavovlásky majú dokonalé postavičky a svoju charizmu i ženskosť vedia aj patrične využiť. Vždy sú štýlovo oblečené a patria k hŕstke celebrít, ktoré módu nielenže milujú, ale to s ňou aj vedia. Sledujú všetky trendy a žiadna zaujímavá novinka v ich šatníku nikdy nechýba.

​Veronika a Daniela pred pár dňami oslávili narodeniny a na sociálnej sieti uverejnili fotografiu v štýlových čiernych overaloch, ktoré mali až po pás rozopnuté. Každého však zaujala speváčkina ruka v rozkroku. ,,Prečo ten čas rýchlo letí? Úprimne, cítime sa na dvadsať a asi aj dlho budeme," napísali dvojičky k zvodnej fotografii na Instagrame. Nuž, Twiinsky vedia ako zaujať a muži z nich nikdy nevedia spustiť oči. 

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora
Tagy: Twiins

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk