Mary Bartalos už čoskoro porodí: Pozrite sa na jej maxi, no krásne bruško!

Na Slovensku aktuálne vládne poriadny baby boom. Jeho súčasťou je aj sympatická 24-ročná herečka Mary Bartalos, ktorá už vo veľmi blízkej dobe porodí chlapčeka.

Mary Bartalos je už rok šťastne vydatá. S manželom Adrianom pritom chodila len jeden mesiac a mnoho fanúšikov ju za to odsudzovalo. Oni ich však napokon presvedčili o tom, že to myslia vážne. Zaľúbená dvojica, ktorú spája šport a vášeň k cestovaniu, bude mať už o niekoľko dní prírastok.​​Sympatická mladá herečka Mária Bartalos, ktorú môžu diváci JOJky poznať najmä zo snímky Trhlina, je aktuálne v takom pokročilom štádiu tehotenstva, že je otázkou niekoľkých dní, kedy porodí. S manželom Adrianom, ktorý sa profesionálne venuje tancu, čakajú chlapčeka. Meno si síce nechali zatiaľ pre seba, no Mary sa rozhodne svojím súkromím netají a pravidelne na svojom instagramovom profile prispieva fotkami s bruškom. Doteraz ho mala síce skôr zahalené, no v poslednom čase sa ho nebojí ukazovať v plnej kráse. „Mám pocit, že mi to brucho narástlo z jedného dňa na druhý,” napísala nedávno Mary pod jednu z fotografií, na ktorej je jasne vidieť, že pôrod je už len otázkou niekoľkých dní či týždňov. Teraz pridala ďalšiu fotografiu, na ktorej je jasne vidieť, že malý prírastok sa už čoskoro bude pýtať na svet. Stať by sa tak malo na prelome mája a júna. 

Mary Bartalos ukázala bruško krátko pred pôrodom Mary Bartalos ukázala bruško krátko pred pôrodom Zdroj: instagram @maria.bartalos

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk