Alergia vie skomplikovať život: Herečka Debra Messing postavila kvôli nej štáb hore nohami!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Debra Messing je americká herečka, ktorá robí svoju prácu srdcom aj dušou. Už ako tínedžerka snívala o herectve a popri štúdiu hrala a spievala v rôznych školských inscenáciách. Jej sen rodičia podporovali, ale taktiež naliehali na Debru, aby v prvom rade vyštudovala univerzitu. V roku 1990 absolvovala univerzitu s bakalárskym titulom v odbore divadelné umenie. Päť rokov na to sa objavila v prvom filme Prechádzka v oblakoch. Debre sa darilo aj naďalej a v súčasnosti ju môžete poznať aj z filmov ako napríklad Hollywood v koncoch, Proroctvo z temnôt, Riskni to s Polly či z filmu Svadobné trapasy. Práve film Svadobné trapasy skomplikoval Debre jej herecký výkon. Herečka má veľmi silnú alergiu na kvetiny a v takomto prostredí sa bohužiaľ film natáčal. Debra hrala hlavnú postavu, takže tvorcovia museli tento problém vyriešiť. Napokon padlo rozhodnutie, že sa počas natáčania použijú umelé kvetiny všade, kde to bude možné.

Film Svadobné trapasy (Dokonalá partie) môžete sledovať aj dnes o 20:15 na JOJ Cinema!

O filme:

Nezadaná Kat Ellis hľadá toho pravého muža. Má však vcelku dosť požiadaviek: Musí byť inteligentný, spoločenský, elegantný, zdvorilý, ochotný cestovať... a vlastniť smoking. Nebolo by to také nutné, keby jej rozmaznaná nevlastná sestra nemala svadbu, na ktorej sa zúčastní ako svedok jej príťažlivý ex-priateľ Jeffrey... A Kat by mu rada dokázala, že bez neho sa má oveľa lepšie.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka