Autonehoda zmenila novomanželom život: Žena prišla o všetky spomienky na svojho manžela

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V jednom okamihu máte pocit, že ste najšťastnejší človek na svete a myslíte si, že k životu vám už nič nechýba. Potom to príde. Tá najtvrdšia a najbolestivejšia rana, akú ste si v živote ani nepredstavovali. Ľudský osud je občas zvláštny a nie vždy máme život ako na ružiach ustlaný.

Paige a Leo sú mladí novomanželia, ktorí sú do seba až po uši zamilovaní a žijú si spokojným životom. Jednej zimnej noci sa počas víchrice však všetko zmení. Novomanželia sa stanú účastníkmi dopravnej nehody. Leo vyviazne bez škrabanca, ale úraz hlavy pripraví Paige o všetky spomienky na vzťah s manželom. Keď sa preberie z kómy, Leo je pre ňu cudzí človek. Zrazu prestala byť ženou, ktorú Leo dôverne poznal a nespoznáva nič zo svojho súčasného života. Leo sa náhle ocitne v bolestnej situácii človeka, ktorý musí znova rozdúchať plameň svojej životnej lásky a znova sa uchádzať o srdce svojej milovanej manželky.

MS

Zdroj: joj.sk

Čo keby vás ten, koho milujete, doslova a do písmena nepoznával? Dokážete si získať jeho srdce aj po druhý raz? 

Sledujte dnes o 20:35 film Manželský sľub, nakrútený podľa skutočnej udalosti!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka