Chytľavá hymna venovaná Zuzulovej sa šíri rýchlo: Prespievala ju aj Izabela Kampfová!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Už tento víkend sa v nízkotatranskom lyžiarskom stredisku v Jasnej odohrajú preteky Svetového pohára v alpských disciplínach v obrovskom slalome (sobota, 5. 3. 2016) a slalome (nedeľa, 6. 3. 2016) žien. Stredisko bude hostiť najznámejšie osobnosti súčasného ženského lyžovania. Na podujatí nás budú reprezentovať až dve významné želiezka v ohni: Veronika Velez Zuzulová a Petra Vlhová.

Pri tejto príležitosti vznikla hymna Go Zuzu na podporu našej skvelej slalomárky. Izabela Kamfová, sestra niekdajšieho finalistu Česko Slovensko má talent - Andreja Kampfa a zároveň súťažiaca v poslednom ročníku talentovej šou, sama prespievala túto skladbu. Výsledok si môžete pozrieť v priloženom videu a nezabudnite, že aj vy sa môžete zúčastniť našej súťaže, v ktorej musíte prejaviť svoju podporu našej skvelej slalomárke! Vyhrať môžete dve noci v Tatrách a podpísanú helmu!

Viac informácii TU!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka