Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Lisbeth Salanderová, ktorá utrpela životu nebezpečný priestrel hlavy, sa zotavuje v nemocnici. Je podozrivá z troch vrážd, jedného pokusu o vraždu a čaká na súd. Novinár Mikael Blomkvist pátra v jej temnej a tragickej minulosti a zbiera informácie na článok, ktorý by ju očistil. Chce jej pomôcť, aby dokázala svoju nevinu a prinútila súd aj verejnosť uveriť, že prežila skutočne výnimočný životný príbeh. Figuruje v ňom celý rad významných osobností, ktoré sa dopúšťali ťažkých zločinov alebo tolerovali bezprecedentné násilie voči bezbranným občanom, len aby sa samy udržali pri moci. A Lisbeth medzitým plánuje pomstu voči ľuďom, ktorí ju do tejto diabolskej situácie dostali. 

Záverečný diel kultovej švédskej trilógie dnes o 20:20 na TV JOJ.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka