Rodičia sú v koncoch: Synovi začala rásť nekontrolovateľne hlava!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V Pakistane žije 18-ročný chlapec, ktorému začala rásť nekontrolovateľne hlava. Keď bol malý, vyzeral ako ostatné deti, no ako rástol, rástli s ním aj kosti. V súčasnosti nemôže robiť bežné činnosti a so všetkým mu pomáha rodina. Nikto z rodiny netrpí podobným postihnutým a preto si nevedia vysvetliť, čo s chlapcom je. Napriek tomu, že keď mal chlapec 10 rokov a lekári mu diagnostikovali protestov syndróm, teraz lekári toto ochorenie vylučujú. Záhadné ochorenie sa však zhoršuje a tínedžerovi nerastie len nekontrolovateľne hlava, ale deformujú sa mu už aj ramená a chrbtica. Najhoršie na tom celé je, že rodina je veľmi chudobná. Chlapec spáva na vonkajšej verande a musí chodiť žobrať, aby uživil seba aj svoju rodinu. Iskričku nádeje vniesol do jeho života uznávaný lekár, ktorý sa špecializuje na tento tip ochorení. Je však možné 18-ročnému chlapcovi ešte pomôcť a predĺžiť mu život o niekoľko rokov?

Sledujte teraz zadarmo v archíve seriál Môj neobyčajný príbeh a sledujte, ako dopadne stretnutie chlapca s odborníkom!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka