Kde sa piesok lial a voda sypala: S upútavkami na novú šou vás vezmeme na divoký západ!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Šou VTEDY NA ZÁPADE sa blíži na obrazovky televízie JOJ a spolu s ňou príde do vašich obývačiek veľa zábavy. Jej zárukou sú známi humoristi, či presnejšie povedané - páni zo šoubiznisu s veľkým zmyslom pre humor. V novej relácii sa stretnú Michal Hudák, Marcel Forgáč, Marián Čekovský, Jakub Prachař, Matej "Sajfa" Cifra aj Ondrej Kandráč z hudobného zoskupenia Kandráčovci. Režisérom relácie je Jeffo Minařík, ktorý sa podpísal pod veľké projekty ako Česko Slovensko má talent alebo X Factor a nakrúcal tiež kulinársku reláciu s Gabom Kocákom. Pozrite si prvú veľkú upútavku na šou, ktorá vás zavedie na divoký západ!

Základom novej šou budú divácke príbehy a zážitky, ktoré nám ešte stále môžete posielať napríklad prostredníctvom formulára na našom webe. Ďalšie možnosti nájdete v predchádzajúcom článku.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka