Viviana Rossi búra mýty o ženskej sile: Dokáže to na, čo si trúfnu len zdatní chlapi!

Účinkujúca predviedla v šou Česko Slovensko má talent nezabudnuteľné vystúpenie. Napriek tomu, že sme mohli vidieť Vivianu nahodenú len v spodnom prádle, nešlo o to predviesť sexi šou, ale ohúriť tým, aká sila dokáže byť v jednej žene!

Ako sama tvrdí, jej vystúpenie nie je pre ženy, Viviana Rossi sa silou vyrovná nejdenému chlapovi. "Vystúpenie je len pre mužov, lebo musíte koncertovať všetku silu do jednej ruky," priznala pred dychvyrážajúcim vystúpením krásna blondínka. Viviana dobre vie, že jej talent sa nezrodil zo dňa na deň, ale trvalo roky, aby sa dostala tam, kde je dnes. "Robila som gymnastiku, snažila som sa na sebe pracovať, neskôr som sa začala venovať vzdušnej akrobacii," povedala pre TV JOJ.

Jej veľkou oporou v súťaží, ale aj v živote jej je dlhoročný priateľ. Podporuje ju tiež rodina. Jej otec pochádza dokonca z cirkusovej rodiny, no v týchto šľapajach nepokračoval, pretože chcel viesť normálny život. Rodinnú tradíciu prevzala až Viviana. "Mám šťastie, že môžem robiť to, čo je zároveň mojou záľubou. Môžem tomu venovať sto percent," priznáva.

Sledujte šou Česko Slovensko má talent každú sobotu o 20:35 na JOJke!