Je rozhodnuté! Do finále 10. ročníka Talentu postúpili TIETO famózne vystúpenia!

Jubilejný 10. ročník úspešnej šou Česko Slovensko má talent sa blíži do finále a my už v tejto chvíli vieme, na koho sa počas veľkého večera môžeme tešiť!

Z castingových kôl postúpilo priamo do finále päť fantastických vystúpení, ktoré od poroty a od moderátorov dostali zlatý buzzer. Miestenku do veľkolepého večera získali Trial Boyz, Polia Babii, Duo Gemini. B-Unique Crew a Alex Rigó. Tri miesta ostali voľné a o tých sa rozhodovalo počas sobotňajšieho semifinále, ktoré sme vysielali naživo z bratislavského A4 Studia.

​Všetci desiati semifinalisti predviedli nádherné a dychberúce čísla, no postúpiť mohli len traja. O tom, koho chcú vidieť vo finále, rozhodovali diváci svojimi esemeskami. Najviac hlasov od nich získali tanečná skupina Movement Studios a speváčka Nikola Kusendová. O treťom mieste mala medzi dvomi číslami rozhodnúť porota, no skončilo to stavom 2:2. V tej chvíli o postupe definitívne rozhodol počet esemesiek a viac ich prišlo novým hviezdam operného neba s názvom Opera trio. Postupujúcim srdečne blahoželáme!

CSMT  - finalisti Zdroj: TV JOJ

Sledujte finále šou Česko Slovensko má talent v sobotu o 20:35 na JOJke!