Október plný noviniek!

Kde bolo, tam bolo, Dr. Ludsky či nové nedeľné predpoludnie. Druhá vlna noviniek prichádza!

Už túto nedeľu štartuje na obrazovke televízie Joj druhá vlna noviniek. Od 14. októbra sme si pre vás prichystali premiérové nedeľné predpoludnie plné akcie, napätia aj mystiky. O 11:00 sa začne odohrávať príbeh matky, ktorej za záhadných okolností zmizne syn v Taliansku. Kam až dokáže zájsť, aby ochránila to najvzácnejšie, čo jej na tomto svete ostalo? Isté je jediné, Bez syna neodíde! O hodinu neskôr sa obyčajnej tínedžerke Chloe zmení život naruby po tom, čo zistí, že má nadprirodzené schopnosti. Zrazu sa jej fantasticky zlepší sluch a v neposlednom rade sa dokáže šplhať aj po hladkých stenách vďaka svojim nechtom, ktoré dokáže zmeniť na pazúriky. Po odhalení, že je príslušníčkou prastarej rasy, ktorú sa istí ľudia pokúšajú vyhubiť, sa stane jej ochrankyňou. Bude jej k tomu stačiť Deväť životov?

Predposledný októbrový týždeň sa bude niesť v znamení štartu dlhoočakávaných premiér. Tou prvou bude spin-off úspešného seriálu Dr. Ludsky s Tomášom Maštalírom Dr. Dokonalý. Prvých 8 častí nových prípadov Daniela Ludského si nájdete od 22. októbra každý pondelok o 21:30, pričom ďalších osem odvysielame na jar 2013.  Piatok 26. októbra sa o 21:30 začne prvými dvoma časťami odohrávať príbeh úspešného a obľúbeného seriálu Kde bolo, tam bolo. Zakliate rozprávkové bytosti sa ocitnú uväznené v reálnom svete ľudí, ale bez jedinej spomienky na to, čím pôvodne boli. V hlavných úlohách Snehulienka, Martinko Klingáč, Pinocchio či princ Krasoň.

Už teraz vás môžeme ubezpečiť, že aj na november sme si odložili pár prekvapení. Dočkáte sa novej siedmej série Kostí, kde budú Booth a Brennanová konečne spolu a pridáme aj ďalšie štyri pokračovania populárneho seriálu Lokal TV, ktorý bude ešte kontroverznejší!