Hana Gregorová prezradila tajomstvo svojich hustých vlasov: Pozrite, na čo nedá dopustiť!

Herečka Hana Gregorová, ktorá v obľúbenom seriáli Hranica stvárňuje energickú Zorku Stračinovú, sa odjakživa pýši nádhernými hustými vlasmi, aké by jej mohli závidieť mnohé ženy. Čo je jej recept na tak krásnu hrivu?

Herečka Hana Gregorová je svojimi dlhými a hustými vlasmi povestná celý život. No ako sama tvrdí, nie je za tým špeciálna starostlivosť, ale genetika. „Ja si myslím, že je to dispozícia. To mám po mojej mame a po mne to, vďaka Bohu, zdelili obe deti. Aj dcéra má krásne husté, aj môj syn má baranicu na hlave. Ja celý život používam šampón a kondicionér. A občas, ale to veľmi zriedkavo, raz za pol roka, pretože som lenivá, si dám olivový olej na hlavu. Urobím si zábal, aby sa tá pokožka vyživila. Najmä teraz, keď ich mám farbené. Ten olejový zábal je fakt strašne dobrý a myslím si, že olivový olej sám o sebe je dobrý,“ prezradila svoje tajomstvo.

​​Z očarujúcej dámy sa v maskérni seriálu Hranica pravidelne mení na staršiu pani a je tak v porovnaní so svojím civilným imidžom na nepoznanie. „Maskérky nemajú so mnou toľko práce, ako to vyzerá. Len mi musia našedivieť vlasy, to je celé. Nelíčia ma, mám len mejkap, to je v podstate všetko. Ale ten účes, to trvá, pretože mám strašne husté vlasy. Keby som si nechala vyrásť svoje šedivé, tak určite by som mala taký šedivý melír, ale to by trvalo, pretože mám dlhé vlasy celý život. Na to úplne nemám odvahu, možno raz si na to počkám. Alebo si to nechám nejako stiahnuť,“ vysvetlila Gregorová s úsmevom.


Sledujte obľúbenú Hranicu každý pondelok o 20:35 na JOJke!