Po pol roku späť v Inkognite: Takáto sexi je Zuzka teraz!

Skutočne jej to pristane.
Inkognito - Zuzka Sebova je spat Inkognito - Zuzka Sebova je spat Zdroj: joj.sk

​Po pol roku je späť na obraze. Čerstvá mamička a obľúbená hádačka Zuzka Šebová Kubovčíková sa už dnes večer vracia po mnohých mesiacoch späť do obľúbenej relácie Inkognito. A hoci má popri malému synčekovi Rudkovi materských povinností viac než dosť, aspoň na malú chvíľku sa chcela zvítať s celou partiou, s ktorou strávila uplynulé tri roky. Navyše stále vyzerá rovnako super.„Bolo to super, veľmi som sa tešila na všetkých, takže je to také príjemné spestrenie materskej dovolenky. Rudko je s tatinkom, takže utekám za nimi a takto som si len vybehla pozdraviť všetkých,“ prezradila nám Zuzka, ktorej sa v poslednom roku zmenil život naruby, samozrejme, k lepšiemu. „Celý človek je iný, rozmýšľa nad inými vecami. Je to tá najkrajšia zmena v mojom živote,“ teší sa hádačka z aktuálneho krásneho obdobia svojho života. Na Inkognito nedá Zuzka dopustiť ani z pohodlia domova, tentoraz ako divák.

​Na materskej dovolenke si herečka dokonca nenechá ujsť ani reprízy. „Keď zavolali z produkcie, či by som náhodou neprišla, tak to akurát takto dobre vyšlo, že sa môžem s Miškom prestriedať. Teraz už utekám za nimi,“ dodala Zuzka tesne po nakrúcaní a rýchlo sa ponáhľala za svojimi dvoma miláčikmi domov. Pozrite si vo fotogalérii, ako skvele Zuzka vyzerala na tohtotýždňovom nakrúcaní Inkognita.

Sledujte Zuzkinu tohtoročnú premiéru v Inkognite dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.