Bude mať seriál Iveta pokračovanie a dočkáme sa nových častí? Poznáme odpoveď!

Seriál Iveta je úspešne za nami a my vám ďakujeme za vašu priazeň. Príbeh krásnej Ivety, ale aj jej blízkych, si vás rozhodne získal a mnohí čakali každú nedeľu netrpezlivo na novú epizódu. Postupne sa aj v komentároch ozývali diváci, ktorí si želali pokračovanie seriálu. Dočkáme sa tak vytúžených, nových častí? Poznáme odpoveď!

Seriál, ktorý otvoril aj vážnejšie témy, vyvolal na Slovensku ošiaľ a stal sa našim najsledovanejším seriálom. Prvé časti si pozrelo takmer 800-tisíc divákov. Popredné priečky sledovanosti si seriál ponechal až do konca.

Divákov si získal nie len silný príbeh, množstvo vtipných či dojemných scén, ale aj hviezdne herecké obsadenie. V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstavila Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta mala milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárnila fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavili Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk.

Bude mať teda mimoriadne úspešný seriál Iveta pokračovanie? Aktuálne vám môžeme prezradiť, že pokračovanie seriálu je oficiálne potvrdené a na druhej sérii Ivety sa momentálne pracuje. Tešiť sa tak môžete na nové epizódy, s vašimi obľúbenými hercami.